| AntonMihaita1996 a întrebat:

Buna ziua doamna! Tocmai ce am avut un contact sexual cu prietena mea. Nu stiu insa cat am reusit. aceasta e virgina si am incercat sa facem sex fara prezervativ ....nu pot sa zic insa ca am reusit sa bag mai mult de 3 cm in ea... tot actul a durat pana intr-un minut, iar pe aceasta a durut-o foarte putin la inceput dar dupa deloc, nu a sangerat. vreau sa va intreb daca este risc de sarcina. nu am ejaculat in ea, insa mi-e frica, daca puteti sa ma ajutati v-as multumi enorm! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Buna, stai fara griji, prietena ta nu este insarginata, dar data viitoare protejati-vaa! Iubita ta numai este virgina, data viitoare excit-o cum trebuie, pentru ca penetrarea sa fie mai usoara si fara probleme!

| AntonMihaita1996 explică (pentru AndreeaAndreeoff):

Prietena mea e 100% convinsa ca e inca virgina...

| AndreeaAndreeoff a răspuns (pentru AntonMihaita1996):

Incearca sa ii explici in cel mai frumos mod, c e si- pierdut inocenta! Odata ce intrat in contact cu penisul tau, ea numai este virgina!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AntonMihaita1996):

In urma acelui act sexual, prietena ta nu mai poate fii virgina!

In plus, da, poate ramane isnarcinata chiar daca nu ai ejaculat in ea, daca a existat in prealabil o masturbare la tine, sau mai multe partide consecutive de sex, iar fata era in perioada fertila.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai nicio teamă - e ok.
Doar că ea NU mai e virgină.

| BryBard a răspuns:

Din cate am auzit, de la toate intrebarile de genul acesta sunt niste sanse, exista un lichid ce se numeste preejaculare care nu se stie cand va fi eliberat pe parcursul actului sexual, acesta contine spermatozoizi intr-un numar foarte mic, dar sansele sunt foarte mici, deci stai fara griji. Avand in vedere ca nu ai penetrat-o de tot nu ai de ce s-a iti faci griji.

| BryBard a răspuns:

Salut,citeste articolul asta https://www.tpu.ro/......erma-dupa/