| TamiHa a întrebat:

Buna ziua TPU! Scuzati categoria, dar nu stiu ce sa fac. Astazi m-am depilat cu o crema de la veet si astazi trebuie sa merg obligatoriu la inot la antrenament si pe pachet scrie ca trebuie sa treaca 24 de ora pana sa poti sa inoti si nu stiu ce sa fac. Se poate intampla ceva foarte rau daca merg la inot? va rog sa ma ajutati! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic, nu te panica. Daca ai asteptat minim 2 ore e ok, crema s-a dus demult.

| TamiHa explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi mult. ma ingrijorasem, dar acum ma simt mai bine big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TamiHa):

Cu placere! Pe cutie scrie multe, dar nu t rebuie mereu sa asculti.