| Alice257 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cat mai repede! Trebuie sa merg cu troleibuz-ul, am bilet dar nu stiu cum sa il bag in aparatul acela. Vreau un video in care sa vad cum se face. Multumesc happy si scuzati-mi categoria.

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Nu cred ca este un video pentru asa ceva. Nu e greu deloc, pur si simplu bagi doar capatul biletului in gaura aparatului si el iti stampileaza automat data si ora pe el, tu doar trebuie sa-l bagi.
Te mai poti uita si la cineva din fata ta cum face, dar ti-am spus, nu e mare inventie.

| Anddreee a răspuns (pentru Anddreee):

Uite o poza

http://st.interakt.md/......171101.jpg

Bagi in acea gaura capatul si astepti sa-l stampileze, atata tot.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu m ai există demult bilete, pe mijloacele de suprafata, ci doar cardul electronic cu calatorii, bilete m ai sunt doar la metrou, cartelele de carton.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Bucuresteneee,in Ploiesti avem bilete, in Brasov la fel, avem ma, mai iesi din capitala

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

E, asta e, nu am unde si cu cine sa ies, poate mi dai tu bani si vreo idee, o gagicălaughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma,gagica nu iti dau, ca nu sunt peste.Dau o bere cand vin la a mea in capitala laughing fara sa ma vada ea laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing laughing laughing Bravo mă pretene!

| Alice257 explică:

Multumesc happy