| Just4Joker075 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am cunoscut o fata draguta cu care vorbesc de 3 zile, vorbim foarte mult si ne intelegem bine chiar daca nu prea ne cunoastem asa bine, diferenta de varsta intrr noi este de 4 ani. Credeti ca ar tine aceasta relatie? Ps. Suntem virgini amandoi laughing)

Răspuns Câştigător
| Raymond1607 a răspuns:

Acesta este o intrebare a la care stii chiar si tu rapsunul dar ai nevoie de sfaturi si opinii. Eu spun ca este o relatie normala ca si celelalte, 4 ani nu este o diferenta mare de varsta deci depinde de voi. Poate va potriviti, poate nu, poate aveti multe in comun, poate nu... Iar faptul ca sunteti amandoi virgini nu este o problema, iar daca va pierdeti virginitatea unul cu celalalt nu va veti uita toata viata. happy

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca e virgina si vrea un fat frumos care sai promita iubire pe viata, va dura mult pana vei face sex, eu deja lacrimez sincer, roaga-te sa nu fie asexuala ca vei vi virgin de acuma mult timp, ca badboy nu esti clar

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu te vreau pe tine rolling on the floor))
Si ai promis ceva de masaj sad...laughing))

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu te te doresc da nu vreau sa merg la racoare ca mi-am pus clima desi numai vad motiv sa merg la puscarie in plus ca am auzit ca devi femeie cand intri in celula, las sa mai cresti

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

crying ....Bad boy bad boy, what you gonna do, what you gonna do, when i come for you laughing)

| Just4Joker075 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma vrei pe mine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Just4Joker075):

Pai vrei? rolling on the floor))

| LoveSleep a răspuns:

Așteaptă și-o să vezi singur dacă ține sau nu.

| Izabella312 a răspuns:

Tu nu aveai 18?

| Just4Joker075 explică (pentru Izabella312):

Nu am 20, ieri a fost ziua meawinking

| Izabella312 a răspuns:

Deci m-ai mintit? Mi-ai zis ca ai 18.

| Gotye a răspuns:

Unde ai cunoscut-o prietene? Ofera-ne si tu cateva detalii in plus...