| AliNaCrisasna a întrebat:

Buna ziua, va rog sa ma lamuriti in legatura cu asta, am sa va explic tot! In urma cu 3-4 zile sa imi vina menstruatia,am avut un contact sexual neprotejat,totul a decurs perfect,dar s-a,, terminat" pe mine si a curs spre exteriorul vaginului, am sters rapid. Dupa 4 zile mi-a venit menstratia, dar vreau sa stiu daca sunt sanse sa raman insarcinata chiar si daca mi-a venit dupa 4 zile dupa contact

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Facand sex neprotejat, intotdeauna sunt sanse sa ramai gravida si sa iei boli cu transmitere sexuala!
Stersul ala peste vulva (vaginul este 100% in burta ta) nu ajuta la nimic, odata ce baiatul are sperma pe teava, care se poate scurge direct in vagin, putand sa ramai gravida, daca esti in perioada fertila.
Nu mai risca, ca joaca asta fara prezervativ iti poate aduce gramezi de boli si sarcini nedorite.

| Emilian65 a răspuns:

În situatia prezentata de țin, nu sunt șanse safi rămas gravidă.

| ENKIxxxxxx a răspuns:

Mergi la un medic, pentru linistea ta.