| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa! Am 15 ani si vreau sa cuceresc o fata de tot 15 ani. Cum sa fac sa se indragosteasac de mine? E ii place de un baiat, ea il suna si el nu-i raspunde nu-i place de ea. Eu as vrea sa o fac sa se indragosteasca de mine cum sa fac? ajutati-ma

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Vorbeste cu ea, arata-te interesat de ce spune ea, fii interesat de ce spune ea. Arata-i ca tii la ea, prin gesturi, etc.

| shtephie a răspuns:

Demonstreaza'i prin gapte, gesturi ca iti place de ea!
Iubirea nu se spune ci se simte!

| shtephie a răspuns:

Fapte*

| Anahiteamo a răspuns:

Cel mai bine e sa ii fi alaturi, sa afli ce gen de baiat ii place ei, ce ii place si ce nu ii place, sa glumesti cu ea daca ii place sa glumeasca. daca este in pericol poti sa o aperi. poti avea deocamdata cu ea o amicitie daca ea isi doreste si daca vrea o sa fiti amici si dupa aia poate o sa se indragosteasca de tine smug

Sper ca te-am ajutat.