| Elena_Emilia_2000 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat, sa-l fac sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!
1.Fii tu insati, nimanui nu-i plac persoanele prefacute.
2.Fii alaturi de el oricand are nevoie.
3.Fii zambitoare.
4.Prefa-te ca-ti pasa de ceea ce ii pasa si lui. (Daca iti pasa cu adevarat atunci cu atat mai bine.)-Stiu ca este in contradictie cu punctul 1, dar daca iti joci bine rolul poti s-o faci.
Cam atat.
Bafta!

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru RainmakerX):

Multumesc mult!

| RainmakerX a răspuns (pentru Elena_Emilia_2000):

Cu placere! Ma bucur ca te-am ajutat! big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi sa nu faci ca majoritatea "victimelor" de pe aici, adica sa astepti mereu pomana si dupa sa te intrebi de ce nu te baga in seama nimeni. arata si tu interes ca altii sa iti ofere atentie

| Romb3r a răspuns:

Buna din nou! Da-i de inteles ca-l placi.Zambeste-i cand il vezi, fa-i ochi dulci, baga-te in seama cu el.Incearca ca de fiecare data cand te vede sa arati EXCELENT(ce-i drept, baietii se indragostesc cu "bilutele"). Mult noroc!

| Elena_Emilia_2000 explică (pentru Romb3r):

Buna! big grin Mersiii din nou! Ce vrei sa spui prin "bilutele"?

| Romb3r a răspuns (pentru Elena_Emilia_2000):

Organul genital laughing.Noi incepem sa placem mai usor o femeie superba decat o femeie inteligenta. Dupa ce ne indragostim de ea ne dam seama daca este intelginta/proasta/aiurita.Succes!