| fetitsaa a întrebat:

Bunaa! Vreau si eu niste status de prietenielove struck... cele mai bune prietene... cea mai buna priteneaa:X
Fundaa!:X

Răspuns Câştigător
| TheWomanInBlack a răspuns:

BunahappyUite aici niste status de prietenie:

Daca m-am nu ne-a facut surori a stiut de ce:pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene

Ea nu e sora mea pe bune, dar ma bucur ca am ales-o dintr`e atata lume

Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare...

Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten pe la spate. Dar prietenii adevarati nu poarta cutite la ei.

Un prieten adevarat e acela care iti accepta trecutul, te sprijina in prezent si te incurajeaza in viitor.

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

O prietenie trece si prin foc.

| TheWomanInBlack a răspuns:

Apropo.la primul status am vrut sa scriu mama...nu m-am