| xXAnGeLXx a întrebat:

Bunaaa happy!
Mai esti virgin daca te-ai masturbat straight face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca te'ai masturbat mai esti virgina, chiar daca ti'ai rupt himenul.
Daca un baiat isi baga degetele in vagin inseamna ca ai consmitit actu sexual, dar tot virgina esti.
Doar prin contact sexual te dezvirginezi, chiar daca ti se rupe himenul sau nu.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, pana ai contact sexual cu un parter/partenera.

| mgtow a răspuns:

Da

| Cypronge a răspuns:

Salutare, banuiesc ca esti fata asa ca iti voi da raspunsul pentru o fata.
Te poti dezvirgina si prin mastrubare dar nu in mod obligatoriu, ar trebui sa cistest acest articol pentru a stie mai bine http://educatiasexuala.wordpress.com/2009/01/09/virginitatea-himenul/

| NickiMinaj a răspuns:

Cum sa mai fie ma virgin? Si rahatul ala cu virginitatea psihologica?laughing
Sau nu se mai pune in 2011?

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck

Evidenta ca da! Virginitatea nu tio pierzi decat daca iti rupi himenul! Lucru rar intalnit prin masturbare!

| claudia_6048 a răspuns:

Cum te-ai masturbatwhistling?>? ti-a curs sange ceva? daca nu e bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginitatea ti-o pierzi printr-un act sexual, nu tine de himen happy

| sNikvi112 a răspuns:

Da mai esti virgin happy Funda? big grin?

| KsT a răspuns:

Nu