| anonim_4396 a întrebat:

Buuna. deci: imi place de un tip cu 4 ani mai mare, de la alt liceu. l'am intalnit pe hi5. este ex'prietenul unei ex'prietene de'ale mele din liceul meu; eu stiam ca ei 2 sunt impreuna. atunci nu il cunosteam. cu 2 luni in urma am aflat ca tipa m-a facut pitipoanca pe la spate si nu am mai vorbit asa des cu ea si cand am facut-o si eu vacarita [la nervi] mi-a sarit mie in cap cu asta ca si cand ea ar fi ingerasu' si a pus un tip sa ma bata dupa ore si tipul ala [care il cunoaste pe ex'prietenul aleia] m-a santajat asa: "daca tin la tipul ala [ex prietenul ei] sa nu o mai injur ca poate sa il bata". si l-a batut. si acum eu sunt prinsa intre ei pentru ca tipul de care imi place, cel cu 4 ani mai mare, nu stie ca a fost batut de "prietenasa" sa. sa ii spun? daca imi iau si eu bataie? :-s i'm scared.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| romeo78 a răspuns:

Da spune-i. Treaba este incalcita si ati face bine sa ii spuneti. Mai tarziu poate sa iasa mai urat.