| Ejkoli a întrebat:

Pana acum niciodata nu am avut emotii cu fetele. Acum doua zile am iesit in oras cu prietenul meu cel mai bun dar a chemat si doua colege pe care eu nu le cunosteam. Sunt un baiat de 14, 5 ani, simpatic, amuzant si nu sunt urat dar nici foarte frumos. Ne-am intalnit in parc si ne-am asezat toti pe o banca. Cum nu le cunosteam (prietenul meu si cele doua fete sunt a noua iar eu a opta) si una era frumoasa normal ca eram putin timid. Fetele au inceput sa rada si s-a uitat la mine si m-a intrebat fata cea frumoasa in bataie de joc daca am emotii, lucru care m-a facut sa ma simt foarte prost. Mai radeau din cand in cand si imi mai punea fata mai frumoasa intrebari batandu-si joc. Radeau de mine intruna si m-am facut tot rosu la fata. La un moment dat mi-a sunat telefonul si ea m-a intrebat razand daca e mama. Niciodata n-am avut probleme cu fetele fiind un baiat foarte curajos, dezinvolt si cu simtul umorului tot timpul eu facand glume. Dar de data asta m-am rusinat foarte tare si nu mai am curaj... Ma tot intreb daca chiar asa copilaros arat de si-au batut joc de mine sad. Nu stiu ce sa ma fac, mi-am pierdut toata increderea in "barbatia" mea (tipul care nu avea nicio problema si nu se simtea jenat de nimic in preajma fetelor cat si a baietilor fiind considerat in unele grupuri un baiat foarte amuzant si dur in acelasi timp) Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| LissaLiss a răspuns:

Nu vad de ce sa iti pierzi increderea in tine? Pentru ca o tipa de clasa a 9-a a ras de tine? Asa si? Este ea cumva perfecta?laughing
Nu te inteleg! happy Fii tu insati si fii cum ai fost pana acum, cei din jurul tau te plac asa cum esti si nu trebuie sa fii pe placul tuturor.
"Nu ai cum sa fii pe placul unei persoane URATE, cad tu esti frumos". Sper ca intelegi si sper ca te-am ajutat :*