| beautygirl1000 a întrebat:

Ca la prima intilnire, cum trebuie sa se comporte o fata, ca sa-i fie placuta baiatului?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Trebuie să fii tu. Nu încerca să te schimbi doar pentru că este prima întâlnire. Sigur o să îi placă de persoana ta, şi nu de dublura care ai vrea să te dai. Vorbeşte normal şi spune-i totul verde în faţă. Fii sensibilă, drăguţă şi amabilă. Întreabă-l unele chestii atunci când se blochează. Fă-l să se simtă cât mai bine!

13 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Sa fi tu, sa fi sincera! nu te ascunde dupa o fartarda! candva va afla cum esti cu adevarat si poate se va supara!

| DNSK a răspuns:

Nu pune intrebari a caror raspunsuri nu vrei sa le stii!

| Azµre a răspuns:

Să se uite în ochii lui!

| Wehes a răspuns:

Sa fie naturala, cum este ea de obicei.
Degeaba la asa-zisa ''intalnire'' esti fata perfecta, lui ii place de tine si apoi te descopera fiind alta persoana.
Fii tu insuti. ( daca e vorba despre tine.)

| IMS a răspuns:

Depinde si de tipul cu care te intalnesti.Fi amuzanta fa-l sa rada, profita ca e prima intalnire si afla lucruri noi despre el. Cand vorbiti gaseste subiecte comune implica-l in discutii...fi cat se poate de sociabil si amuzanta, dar intr-un mod elegant.Baftahappy!

| Raducu1997andrei a răspuns:

Sa fi tu insusi si frumoasalaughing

| AntoniaCristina a răspuns:

Fi tu insati, nu te-a invitat ca sa fi alta persoana.Ii place ceva a tine, cand esti tu insati, cum vorbesti sau ceva.Sa fi tu insati pentru ca atunci cand esti tu insati ai ceva spercial care il atrage.Imbracate si fate cum iti place tie adica cum arati de obicei, comportate ca de obicei pentru ca de asta te place. Sper ca te-am ajutat.

| piticuz a răspuns:

NORMAL! SINCER SI cat de cat direct! fara... vrajeala prea multa si fara multe alte cacaturi... FI TU!

| BlackSkyz a răspuns:

Naturala, nemachiata si cam atat sper ca te-am ajutat asta e parerea mea

| beautygirl1000 explică:

Sex oral la prima intilnire?

| EuSauMoartea a răspuns:

Poi daca nu stii nimic despre el nu poti sa ii zici nimic daca stii despre el fa cei place

| beautygirl1000 explică (pentru EuSauMoartea):

Pai ne vedem pentru prima data

| EuSauMoartea a răspuns (pentru beautygirl1000):

Aaaaaa atunci fa cestii tu mai bine laughing)