| Aniela2777 a întrebat:

Cadoul perfect pentru boyfriend? Baieti voua ce va place sa primiti? Fetelor ce cadouri le faceti la iubiti? Funda!~

5 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Era asa de greu sa scrii iubiti? Ce vrei sa ne arati scriind "boyfriends"? Suntem totusi inca in Romania...

| Aniela2777 explică (pentru aly):

Te`a bagat cineva in seama? Scriu cum vreau eu, daca nu`ti convine iesi de pe intrebarea mea si nu mai te da tu mare patriotista

| h3r a răspuns:

Tricouri ( chiar si unul personalizat), o cana, o poza cu rama, parfumuri, ceasuri... sunt destule.
Sa nu uiti de un sarut.

Take care.

| RaluMary a răspuns:

Ar fi dragut daca i-ai cumpara ceva pe care sa apara o poza cu voi doi.happy

| Anca_Teodora_1991 a răspuns:

Un ticou in functie de ce culoare preferabig grinsau o cana personalizata