| HerculePoirot a întrebat:

Cadouri/mici atentii pentru prima intalnire in afara de flori sau ciocolata?

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Fără cadouri la prima întâlnire, că nu cunoști persoana dată. O floare mai merge, dar mici atenții cum le numești tu, nu prea cred.

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare prea ok sa duci cadouri la prima intalnire, chiar si flori, ii arati din prima intentia si pari un pic disperat. tine-ti acolo de bani ca daca e cazul sa iasa ceva intre voi ai timp sa-i iei si cadouri

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru prima intalnire, nu recomand decat 1 singura floare!
Fara ciocolate si alte cadouri

| RainmakerX a răspuns:

Sa nu faci ce a spus Maria. Ce a spus ea este o idee frumoasa pe care o poti aplica daca esti in relatie de 6 luni / 1 an sau mai mult.

| Sara1248 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ai si tu dreptatea ta. happy O pastreaza pe mai tarziu.

| SG1995 a răspuns:

Nu, e penibil așa ceva la prima întâlnire, va fi aiurea o vei lăsa cu impresia că ești virgin si nu ai mai ieșit cu vreo tipă până acum. Complet de evitat chestii de genu la primul date dacă nu vrei să te faci râs când aia o să se laude în fața târfelor cu care bârfește de obicei.

| Sara1248 a răspuns (pentru SG1995):

Daca o fata barfeste cu tarfele ei, tu de ce faci sex cu una? Nu iti e frica ca o sa se planga in fata lor ca o ai prea mica? happy

| leiidinbanie5 a răspuns (pentru SG1995):

La ce te referi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lichide seminale.

| Horus35 a răspuns:

Nimic altceva.

| HerculePoirot explică:

Cred ca pana la urma o sa imi pun o panglica la gat si un pic de confetti pe cap...

| Sara1248 a răspuns:

Un borcanel cu multe biletele in care ii spui ce te atrage la ea, si ii spui sa deschida cate unul in fiecare zi, si mai poti pune bomboane amestecate prin biletele. happy

| HerculePoirot explică (pentru Sara1248):

Realizezi ca sunt hetero, nu?

| leiidinbanie5 a răspuns (pentru Sara1248):

Cute, csz.

| Sara1248 a răspuns (pentru leiidinbanie5):

Am zis si eu, n-am dat in cap, csz.

| Anemius34 a răspuns:

Eu cred că ar fi interesant un parfum alături de o scrisoare

| Dragos118 a răspuns:

Incearca ceva care sa o surprinda ceva ca sa isi de a seama ca esti un baiat unic, nu ca toti alti