| anonim_4396 a întrebat:

Cam cati bani as putea sa obtin pe o pereche de izmene, daca spun ca au apartinut lui Napoleon, Hitler, etc!?

8 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc.o lei

| h3r a răspuns:

N-ai tu banii ăia...

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Vrei sa le cumperi tu?

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru tine, da! Și te las să-i porți seara când trag țânțarii

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Daca le vrei, ti le trimit prin posta>< http://www.grozavii.ro/......Q60_12.jpg

| grab a răspuns:

Daca doar spui, o poti da in regim de SH adica vreo 4 lei cu tot cu urmele de frana de la caca.

daca si demonstrezi ca sunt ale cui vrei sa zici ca sunt, s-ar putea sa iti iei vreo 2000 de euro de la german nazist sau vreun francez patriot.

| CristyBv a răspuns:

Nu ai sa obtii nimic, sau in cel mai bun caz, daca gasesti pe cineva care chiar ii vrea, o sa obtii un sfert din cat costa ei la mana a doua happy... Succes!

| VasileAlecsandri a răspuns:

Daca vrei vand eu pantalonii mei, sunt destul de vechi.