Bula
| Bula a întrebat:

Ce greseala strategica comuna au avut Napoleon si Hitler?

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Au vrut sa cucereasca in timp foarte scurt lumea. In plus au purtat bataliile cu Rusia iarna, ostasii nefiind obisnuiti cu gerul de acolo. O alta greseala a fost aceea de a subestima adversarul.

4 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Pai...amandurora le lipsea cate-o c... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii astia doi se credeau mari si tari, au si demonstrat intr-un oarecare fel, de fapt toti psihopatii fac aceeasi greseala independent de "strategie"

| cristianorudi7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihopata e mata gay imputit daca mai traia hitler vedeai u pe drc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mari si tari-se credeau invincibili...asa pe intelesul tau!