| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati avut primul sarut? Cum a fost?hee hee ( ma refer la un sarut adevarat nu "pupici de la gradinita" laughing )

Răspuns Câştigător
| AndreyFCD a răspuns:

In clasa a 8-a.Am iesit la plimbare, la un momentdat ne-am oprit pe o banca in parc si ne-am sarutat.Nu ai cum sa uiti nicio secunda din intamplare big grin.Pur si simplu nu mai existam decat eu si ea, parca pe alta lume.

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani am avut primul meu sarut.
Cum a fost? cred ca nu as putea descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.Pur si simplu a fost minunatlove struck. Aveam o multime de fluturasi in stomac si ma simteam atat de bine.A fost frumos.Nu o sa uit niciodata aceea zihappy

| bObby123 a răspuns:

Primul sarut adevarat l-am avut la 14 ani!
a fost ceva neasteptat si foarte placut, aveam fluturasi in stomac si emotii mari, a fost pentru amandoi primul sarut!>
Bine si acum mai am fluturasi cand o sarut si avem 4 ani de relatie :X blushing

| irrumator30 a răspuns:

La 16 ani. Primul sarut nu-l uiti niciodata. E ceva magic. Simti ca tremuri de tot de emotie, ti-i frica sa nu faci ceva gresit. E ceva placut.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

La10ani prin cls a4-5 a a fost super nici nu ma asteptam si dintr-o data bem sarut magic.

| Siksaksok a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 13 ani totul a inceput de la un pariu cu un prieten el imispunea ca nu am curas sa o sarut si cand am prins ocazia am sarutat-o pe neasteptate si a fost foarte frumos pe bune

| kim33 a răspuns:

Primul saruti te face sa te simti speciala in al 9 cer si acest sarut nu se uita niciodata la fel ca prima iubire

| Corinush2013 a răspuns:

Primul sarut adevarat a fost la 15 ani cu persoana iubita))) a fost super chiar si s-a intimplat pe neasteptate..ambii ne-am sarutat pentru prima oara si totul s-a primit minunat.