| Lightose a întrebat:

Va mai aduceti aminte de primul sarut cu prima voastra iubire?(nu ma refer la pupici cand erati copii)

11 răspunsuri:
| FlaviFlv a răspuns:

Da, aveam 13 ani și îmi era groază că el era mai mare, avea experiență, eu... pauză. Am sărutat așa cum am crezut, cum am simțit, m-am lăsat ala dusă de val și apoi parcă treaba mergea de la sine. A fost emoționant, îmi dădea fiori! A fost frumos! happy

| Lightose explică:

Si nu vrei sa ne povestesti si noua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaa! :X
Primul sarut a fost "ah"! Cu toate senzatile, imi era frig si dintr-o data nu mai puteam de cald si nu mai aveam stare. Ca si cum sangele meu imi alerga prin vene nebuneste si in seara aia de abia ca am putut adormihee hee, si imi batea inima nebuneste.

Si cel mai frumos sarut a fost tot cu tipul cu care a fost primul sarut, a fost cel mai lung sarut si ca sa ne puna capac o babuta care saliva sau ce drecu' facea a inceput sa strige la iubitul meu ceva de genu : " Las-o mama sa respire! ". S-a dus tot romantismu iti dai seama, da ne-a cuprins un ras dala zdravan laughing.

| HoneyCocaine a răspuns:

Da. a fost, perfect. avea experienta tipu' n-am ce zice.

| crina_1119 a răspuns:

Da laughing

| Mirrre a răspuns:

Dap:X

| Larsette a răspuns:

Da. am tremurat vreo jumate de ora incontinuu de emotii dupa happy

| Luciano2b2 a răspuns:

Da la 14 ani, habar nu aveam ce e ala sarut. ne jucam ascunsea in scara blocului happy. Fata de care eram apropiat numara, m-a descoperit dar jocul nu a mai continuat pentru ca am inceput sa ne sarutam... si acum imi aduc aminte cu placere de copilarie

| Hope_9316 a răspuns:

Se poate uita primul sraut? Nu cred big grin
25.12.2009, aveam 15 ani. A fost unic. Si asa va ramane, cu toata penibilitatea si simplitatea lui... day dreaming

Take care! kiss

| cristeaalexandra a răspuns:

Dalove struck cum as putea sa uit acel moment? acel moment in care am simtit ca totul se oprise in jurul meu, numai conta nimic pentru mine, conta doar ca eram eu si ellove struck.Tin minte ca aveam o multime de fluturasi in stomac si totul parca era un vislove struck a fost minunatlove strucknu voi uita niciodata aceea zihappy

| MikPitik a răspuns:

Da, pe 11.11. 2011, cu un baiat, DyZy... N-am cum sa uit...