| Kolors a întrebat:

Cand ejaculez mai ramane in jur de o picatura de sperma pe uretra, oare de ce? De ce nu iese toata? Trebuie sa o imping eu spre capat ca sa iese.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Picatura la care te referi tu, este doar o mica parte din sperma care ramane lipita de peretele intregului canal al uretrei. Daca vei avea rabdare vreodata sa urmaresti atent, vei observa ce cantitate de sperma se va scurge din penis in primele 1-2 ore ulterioare ejacularii. In momentul producerii, sperma este vascoasa, consistenta, lipicioasa, aderenta si din acest motiv nu se elimina niciodata intreaga cantitatea.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand versi apa dintr-o sticla ea ramane uscată? Trebuie sa urinezi dupa ejaculare, inteligență.

| Emilian65 a răspuns:

Ceeace ti se intampla tie este un fenomen fiziologic care se in urma fiecarui act sexual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iasa*

| kandaraki a răspuns:

Da, sa o impingi cu putere, poate va iesi tot ce ai in penis la acel moment!