| anonim_4396 a întrebat:

Cand faci prima data sex, dragoste te doare(fata )?

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Un pic da...asa ca prima data dar daca el e tandru si stie sa te faca sa treci cu bine, nu e asa de rau, depinde de cum te iubeste, de preludiu de tot! pa.

| BRG a răspuns:

Să nu faci anal.

| sandra2012 a răspuns:

Depinde. Multi asociaza prima oara cu durerea, dar nu e obligatoriu. Unele fete au himenul mai elastic, altele nu. La fel si cu sangele, prima oara se zice ca iti curge sange dar la fel nu e obligatoriu. Depinde cum se poarta cu tine, cat de atent si rabdator e.

| Doηηa a răspuns:

Binenţeles .

| William a răspuns:

Am auzit de la unele fete ca este ca durerea de masea, te doare da nu vrei sa ti-o scoata.

| EcstasyW a răspuns:

Eu nu sunt fata dar am auzit ca doare arsiii