| mirrru a întrebat:

Hei care imi spune cum e prima data cad faci dragoste te doare ce simti?

11 răspunsuri:
| Anablondyi a răspuns:

Da doare dar sincer depinde si cat de excitata esti tu ca daca esti foarte uda atunci o sa simti o durere doar ca placutawinking sa nu te sperii, asta ar fi si culmea sa te sperii sa faci sex! Enjoy.sa ne povestesti

| h3r a răspuns:

Ai timp să știi mă fată dragă...

| Felys a răspuns:

Nu este obligatoriu sa doara, depinde de himenul tau, si de cat e de priceput partenerul

| Maxim96 a răspuns:

Depinde de parteneri

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Doar pe fete le doare

| Raul5765578 a răspuns:

Doare mai ales pe fete

| cappytempo a răspuns:

Daca te astepti la o durere extrema, te inseli.Nu doare de loc si mai ales nu o sa te termini prima data.

| AlinnaAly a răspuns:

Buna. S-ar putea sa nu te doara deloc sau sa te doara. Durerea nu se datoreaza ruperii himenului ci contractiilor vaginului si emotiilor, asa ca incearca sa fi cat mai relaxata si sa nu te gandesti la nimic doar ca trebuie sa te simti bine. Mai ales daca partenerul este priceput nu vei simti altceva decat placere. Sper ca te-am ajutat. :*

| love4ever_2822 a răspuns:

Depinde de baiat. daca te iubeste, o sa te excite in ultimul hal, si n-o sa simti nimic. daca nu, asta e...

| BTM a răspuns:

Nu cred ca aici e vorba de cat de excitata esti. In primul rand trebuie sa fi pregatita. E normal ca prima data sa te doara pentru ca peretii tai vaginali nu sunt deloc largiti si mai ales himenul se rupe mai greu sau mai usor( depinde de persoana).