| nicky_1150 a întrebat:

Cand imi place de o fata...Cum fac sa ne combinam?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Bun... stii ca-ti place tie de ea, nu stii daca ea te place pe tine.
Sunt doua modalitati, fie esti deschis fata de ea si ii dezvalui sentimentele tale (lucru care mi se pare de apreciat), fie incerci sa ii demonstrezi prin faptele tale, ii esti aproape de fiecare data cand vrea sa vorbeasca cu cineva, incerci sa ii inveselesti viata...
Ambele variante functioneaza, acum depinde si de persoana pentru ca sunt fete care nu vor avea curajul niciodata sa iti spuna ca te plac.

18 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

A mai fost pusa intrebarea asta rolling eyes

cami
| cami a răspuns:

love struck day dreaming omule, profita nu lasa sa-ti scape...asa cum am facut eu crying

| Silvia a răspuns:

Iarta`maaaaaaa! Mi`e prea lene sa scriu...yawn

| Silvia a răspuns:

Bine.hai totusi sa scriu cv... pai hai sa facem asa:
1. Te apropii de ea ceva mai mult decat de celelalte fete si vezi daca si ea se poarta cu tine mai special...
2. Vorbesti cu un prieten/o prietena si afli ce parere are despre tine (discret)
3. Tachineaz`o si vezi cum reactioneaza
4. Daca simti ca nici tu nu ii esti indiferent, poti incerca sa o saruti (cand nu va vede nimeni ptc daca e lume s`ar putea ca ea sa fie jenata). daca te lasa. urmatorul pas e celebra intrebare : "vrei sa fi cu mine/vrei sa fi ubita mea?"
Sper sa reusesti sa o cucerestiwinking
Succes!>big grin

| zeeeeeex a răspuns:

Primul pas e sa mergi la ea si sa vorbiti, daca progreseaza bine discutia voastra invit-o in oras si incearca sa faci noaptea sau ziua cat mai amuzanta si mai unica sa fii special in ceea ce faci dar in acelasi timp sa fii tu... nu stiu cum esti tu dar eu si majoritatea baietilor simtim cand o fata ne place sau cand vrea sa ne sarute (ca unii se fac ca nu isi dau seama asta e alta poveste)... si daca simti sarut-o... daca nu simti... sarut-o si de acolo vezi cum o sa progreseze povestea big grin

| canarita a răspuns:

Ia ghici?

| JackieSue a răspuns:

violeaz-o

asta imi aminteste de clasa a 6-a:-((...cand pe usa de la vestiarul fetelor scria nu intrati viol!rolling on the floor

by zu

| Macho a răspuns:

Pai in primul rand incerci sa afli daca si ea e interesata de tine. daca nu.mai bine ai lasa-o balta. daca da. incerci sa intri in amanunte. ii dai intalnire. o iei cu vorbe.si cand ii momentu potrivit sari la gatu(gura) ei.asta e metoda macho laughing uneori da roade. eu cred ca lucrurile vin de la sine. important e sa nu fii timid si sa-i arati ca esti interesat.Ciao!

| urbanghost a răspuns:

La ce sa va combinati? La cartela vodafone?

| daniela_7403 a răspuns:

Un barbat adevarat nu pune astfel de intrebari,,, nu discuta dar executa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma baiete, pune mana pe telefon si scrie un mesaj... daca nu sccepta din prima, insista, eu asa am facut... succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zic ca .imi place si daca ar vrea sa imi fie pritena mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bagate in seama arata ca o iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu stiu eu... aaaaa am uitatcrying(((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli ca ea are prieten o sa fi distrus eu am patit ieri si sunt distrus ieric pe 23 - 6-2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa fii a mea? -da... -ok -nu... mi-o sugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnacami-ai cacatul! laughing

| nicky_1150 explică:

Pai dap dar eu de fapt vb cu ea doar pe mess nu ne-am vazut nici odata...am gresit intrebarea pls spuneti-mi!big grin