| Xenoverse a întrebat:

Cand o fata, zambeste la mine inseamna ca ma place sau nu?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau poate o bat pantofiilaughing

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde,nu exista un raspuns sigur la asta.
In ce context iti zambeste?
Asa deodata, gen, se uita la tine si zambeste si te fixeaza cu privirea? Si se intampla des? Ah da? Oooo :o probabil ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost daca crezi asta, fetele zambesc din mai multe motive. Nu iti face iluzii perveres mic ce esti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu le zambesc uratilor.

| HTH a răspuns:

75% DA!

| Kathrinex a răspuns:

Eu așa fac cu crush XD S-ar putea.

| Catlyn88 a răspuns:

Depinde. Daca pur si simplu te-a vazut si ti-a zambit fara nici un motiv si intr-un mod dragut atunci sunt sanse de 90% sa te placa. Daca ai spus o gluma si ea a zambit indiferent de ce fel de gluma a fost sunt sanse de 85-90% sa te placa. Daca te-a vazut si ti-a zambit scurt dar frumos si apoi s-a intors la ce facea inainte (adica nu a mentinut contactul vizual dupa ce a zambit) inseamna ca te considera doar un prieten foarte bun

| mimiix a răspuns:

Mm. Da și nu. Ar trebui să vorbești cu ea

| Jone1234 a răspuns:

Poate esti in fata persoanei careia ii zambestehappy