| Kraxy a întrebat:

Daca o fata mereu se da p langa mine si imi zambeste si asa inseamna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

De obicei, da! ar trebui sa intri in vorba cu ea, sa fiti prieteni si apoi deschizi subiectul "love" si o intrebi daca are prieten, ce crede despre tine, si apoi o intrebi daca te place.bft!:*

13 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Nu neaparat

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

De obicei, da! intra in vb cu ea!

| pinkflower a răspuns:

Ca sa te placa o fata nu inseamna ca numai iti zambeste si acum depinde cum se da la tine.

| Yoana a răspuns:

Se poate. cred ca da happy

| DeEa_8789 a răspuns:

Sigur ca te place, stiu asta de la mine!

| ZaKid a răspuns:

Maybe.Depinde
Dupa cum ai zis-o cred ca da...
Sau poate are un alt prieten si vrea sa-l faca gelos.
Sfatul meu, du-te si intreab-o. si asa aflii sigur
Mult Noroc!

| Etelca a răspuns:

Da,normal!

| Elle2117 a răspuns:

Inseamna flirt smug
Daca te iubeste si tine la tine ar trece la pasul urmator adica o discutie ff serioasa cu tine happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ineaparat pentru ca am patit si eu ceva de genu...:ea se dadea la mine si zambea ...asa cum zici tu si de odata a inceput sa se dea la altu

| Kraxy explică:

Angel vreau sa iti dau funda da nu merge sad

| olesea_4446 a răspuns:

In majoritatea cazurilor da te place insa poate doar sa faca asta ca ii place sa atraga prin felul acesta baietii, sa ii tina in preajma ei...totusi ai face bine sa vezi ce intentii are, incerca sa faci ceva. sper ca ti-am fost de ajutor.succes! ai grija de tine.

| marshmallow a răspuns:

Intreab-o