| danielcristi98 a întrebat:

Când penisul este în erectie preputul trece aproape de gland...asta nu ma deranjează dar am sa pot sa pot prezervative dacă trece de gland?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul se monteaza pe penisul aflat in erectie maxima si complet decalotat, adica cu preputiul retras cat mai bine inspre baza penisului.

| grab a răspuns:

Cumpara unul si incearca.

| kandaraki a răspuns:

Mda. prosti pe lumea asta sunt multi

| alexandru0sorin a răspuns:

Man poti iti recomand sa insacerci ca sa vezi. ia si tu un pachet e 10 lei unul si bagati pulan el

| danielcristi98 explică:

Da mersi frumos pentru răspunsul tău de rahat

| danielcristi98 explică:

Nu am primit un răspuns interesant.

| obrejageorge a răspuns:

N-ai treaba. Il pui si aia e. Asta e si ideea. Esti varza, lemn, lemn, lemn, top! Nu mi-a placut deloc!