| GenRex a întrebat:

Cand se socoate ca nu mai iești virgină?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fata/femeia isi pierde virginitatea in momentul in care un baiat/barbat isi introduce (baga) penisul sau in vaginul ei. Sau altfel spus in momentul in care se produce primul contact sexual real, cel care este denumit si sex de dezvirginare. Multa sanatate!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai avut o mataranga in tine
cand ai avut veveritoiul in scorbura
cand a intrat pruna in galusca

| RAY a răspuns:

Da,adio virginitate, dar exista operatie de reparatie a himenului

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cand te **** gramatica.

| GenRex explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Știu ft vine gramatica doar ca asa s-a primit o greșeală elementare, și am observat abia după ce s-a postat întrebarea... Logic ca "iești" nu e corect deloc, trebuia sa scriu "ești", doar ca am tastat repede și asa s-a primit. Nu săriți cu reproșuri fără sa știți adevărul.

| HazelEyes77 a răspuns:

Cand faci sex cu penetrare cu cineva.

| asdf2kpower a răspuns:

Ai revoluționat limba română, mic Eminescu al secolului 21 ce ești.

| GenRex explică (pentru asdf2kpower):

Știu ft vine gramatica doar ca asa s-a primit o greșeală elementare, și am observat abia după ce s-a postat întrebarea... Logic ca "iești" nu e corect deloc, trebuia sa scriu "ești", doar ca am tastat repede și asa s-a primit. Nu săriți cu reproșuri fără sa știți adevărul. Sunt sigura 100% ca și vouă vi s-a întâmplat asta.