| Lukyan_Radion_1999 a întrebat:

Cand stau langa o fata care imi place. Despre ce pot sa vorbesc? Cu ce incep? Ce sa fac? Dar ea nu stie ca eu o plac. D au funda celui mai bun raspuns si concret.

5 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai cel mai indicat lucru ar fi sa intri cu ea in vorba si sa vezi daca impartaseste aceleasi sentimente ca si tine, iar daca raspunsul ei este da, atunci totul vine de la sine, crede-ma, papa.

| neutrino a răspuns:

Incepe prin a-i spune ca iti este draga si ca ai fi onorat sa accepte invitatia ta la un suc.

| shadow72 a răspuns (pentru neutrino):

Si apoi o urci pe calul tau alb si o duci la suc

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Te duci langa ea, si incepi: Buna! Ce faci? etc... Si se deschide alt subiect. Si, (daca nu esti timid) poti sa ii spui ca o placi.

| Katherine11 a răspuns:

Iti spun cel mai sincer : Vorbeste despre ea, spune-i ca este frumoasa, ca iti plac ochii ei, etc. Si nu fii timid, pentru ca nu ii va placea asta. Fii cat mai infipt ca tu ai de castigat. Este doar o fata, nu ai de ce sa fii emotionat, gandeste-te ca daca o da-i in bara, a doua oara o sa reusesti. Ai incredere in tine
Si vorbeste cu ea, nu ai nimic de pierdut.winking