| DianaSerban a întrebat:

Cand un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| MisseEmmo a răspuns:

Un baiat te place cand iti zambeste se uita la tine mai schimbat la fata mai luminat te saluta de cate ori te vede si unii baieti (nu toti)isi strang buzele cu dintii cand vad o fata ce le place (adica ca vrea sa te sarute)funda?

3 răspunsuri:
| DiamanteleSeSparg a răspuns:

"Cand un baiat ma place".ce?
Daca e genul de intrebare care sunt semnele ca unui tip ii place de tine atunci el se va uita insistent la tine,te va privi din cap pana in picioare, poate chiar va zambi daca nu e exagerat de timid, va incerca sa intre in vorba cu tine.Iti vei da seama singura.
Funda?

| ZEU93 a răspuns:

Se uita zambeste, iti dai seama din limbajul corpului lui tongue

| Iuliana_3551 a răspuns:

Eu fac sa imi bag parul in gura si daca acel baiat te place ti-l va da cu mana daca nu inseamna ca nu te place.Incearca la mine a functionat.