| locamoca a întrebat:

Ce ii place unui baiat la o fata?

Răspuns Câştigător
| alexcandy999 a răspuns:

Un baiat, care te iubeste cu adevarat nu trebuie sa se uite la aspectul tau fizic ci la sufletul tau.Deci daca un baiat te place trebuie sa fie interesat sa te cunoasca mai bine, sa fie dragastos cu tine, sa iti faca complimente.Pentru mine asta inseamna cand un baiat te place. Sper ca te-am ajutathappy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Prietenele ei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor

De fapt, ii plac fundurile si tatele.
winking

| PerfectInsanity a răspuns:

Depinde de baiat. vezi tu eu am avut cativa prieteni si ii pot incadra in doua categorii in functie de ceea ce le placea la mine:
1. macho: ziceau ca am un fund traznet si o talie de viespe (fac dansuri si vrand nevrand astea se dezvolta) si la nivel de caracter, le placea ca rad mereu si fac glume bune si ca ma imbrac bine
2. romantici: imi adorau ochii care sunt caprui si imensi, gropitele (zambetul) si ma altintau *artista mea*. Pe langa trasaturile fizice le mai placea si faptul ca eram profunda si intelegatoare, sincera si o buna ascultatoare... deci depinde unde cauti si peste ce dai... dar sa iti zic ceva: intotdeauna va veni un baiat care iti va adora ceva in plus fata de ceilalti happy sunt multi care nu pomeneau de ochi dar se topeau cand zambeam, multi care se pierdeau in *tigaile mele*. deci poti mai bine sa ii intrebi tu

Răspuns utilizator avertizat
| allyn333 a răspuns:

Sincer sunt baiat urmareste cum ie timida sau nu draguta sau nu frumoasa sau nu!

| Intrebari200 a răspuns:

Gusturile nu se discuta big grin Insa eu cred ca ASPECTUL FIZIC si caracterul sunt pe primul plan happy