| Alëxąndŕą a întrebat:

Cand va gandit sa va pierdeti virginatatea fetelor? (fete nu baieti)
Si cati ani aveti?
O mai aveti? (virginitate)

Eu am auzit " Mama am 15 ani sunt mare vreau sex!" (gen)

Si inca ceva va-ti inselat vrodata iubitul si de ce? P. S : Nu va oblig sa im raspundeti dar in orice caz sa vina mai multe raspunsuri DAU FUNDA

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Am 14 ani, si cel putin la varsta asta nu am de gand sa-mi incep viata sexuala. Dar nu pot spune ce am de gand sa fac mai departe, pentru ca. eu una sunt foarte schimbat-oare, si nu stiu ce am de gand sa fac mai tarziu.Si nu nu l-am inselat, de fapt.am facut o gluma cu un tovaras si el asa a luat-o pe moment, dar dupa si-a dat seama ca nu eram eu chiar asa.laughing

| Rukhsandra a răspuns:

Pai prima data la mine a fost super tarebatting eyelashes... lumanari+ petale de trandafiri albi si rosi +melodia din Titanic day dreaming
A fost foarte romantic si n-o sa-mi para rau ca numai sunt virgina sau ca am facut-o cu un baiat nepotrivit- o sa am o amintire frumoasa love struck
Si nu mi-am inselat niciodata iubitul ( nici pe actualu nici pe fosti). Eu ma multumesc numai cu un baiat.

| lastman024 a răspuns:

Scz ca raspund si sunt baiat, dar virginitatea ti-o dai atunci cand simti ca esti pregatita, daca numai esti virgina nu esti nici mai cool nici mai naspa. nu trebuie sa iti pierzi virginitatea ca asa te invata prietenele tale sau ca rad ele de tine ca esti virgina. nu trebuie sa iti pierzi virginitatea pentru un baiat care iti zice : fah daca nu o faci cu mine ne despartim. virginitatea trebuie sa o pierzi in momentul cand simti tu ca esti gata happy eu v-am dat doar un sfat bun, sper sa fie de folos pentru unele fete happy

| Kheeda a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 14, si nu regret ca am facut`o pentru ca a ramas o amintire frumoasa, amandoi am vrut asta, amandoi ne-am simtit bine si a fost ceva si o sa ramana ceva de neuitat tongue Si la faza cu. "mama am 15 ani sunt mare vreau sex!" nu poti stabili momentul cand o vei face. o faci cand simti ca esti pregatita, cand simti ca el e baiatu cu care vrei sa o faci. Daca pana la 20 de ani nu l-ai intalnit, sau il intalnesti mai devreme nu mi se pare ceva iesit din comun. Nu. nu am inselat niciodata.De ce? pentru ca nu sunt genu!

| fanfan a răspuns:

Chiar esti taranca la 18 ani:O:Oaltele de la 14.16 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai sex aveti in cap, puneti mana pe carte ca aia e buna pentru voi pana la 18 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 22 de ani sunt casatorita de la 19 si am fost virgina