| razispeed a întrebat:

Pentru fete: cati baieti cu care ati fost ia ti inselat, si cati nu?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Nu am inselat pe niciunul, si nici nu o voi putea face vreodata. Cand iubesti din tot sufletul nu simti nevoia sa inseli, persoana iubita e totul!

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu prea am avut eu cine stie ce "relatii"smug, dar nu am inselat.big grin

| lia a răspuns:

Pai, l-am inselat pe Alex cu Marian si dupa aceea, pe Marian cu Catalin, ca la final sa raman cu prietenul lui cel mai bun, pe nume Ciprian. Multumit? laughing rolling on the floor

| carminaburana43 a răspuns:

Nu sunt amatoare sa insel. Dar ca sa pot supravietui faptului ca am fost inselata trebuia sa-mi iau revansa altfel crapam.

| Aurelia a răspuns:

Nu am fost cu niciun baiat, dar niciodata nu as insela pe nimeni, fiindca a insela inseamna a nu iubi cu adevarat, cand inseli pe cel cu care esti iti bati joc de el si de sentimentele sale, iar asta nu este dragoste adevarata nici pe departe. Daca as fi cu baiatul pe care il iubesc, i-as fi fidela intotdeauna, iar daca vreodata as inceta sa-l mai iubesc, i-as spune-o direct, dar nu l-as trada pentru nimic in lume.

| Orannginna a răspuns:

Nu am inselat niciodata, mi se pare josnic. Daca simt ca nu mai merge si nu mai vreau sa continuu respectiva relatie, pun punct, nu tradez.winking

| DeeAnna. a răspuns:

Deci...Nu mi-am inselat prietenul niciodata...Nu sunt genul...Si in plus eu sunt foarte directa...Adica daca am ceva sa iti spun in spun in fata, nu pe la colturi nu pe ocolite...winking Si daca ar fi fost sa ma indragostesc de altul i`as fi spus si as fi terminat relatia cu el...Adica e aiurea sa fiu cu un baiat si sa ma gandesc la altul...Ma rog...Asa sunt eu...happy astea sunt opiinile mele...big grin

| crizantema a răspuns:

Hmmm...depinde la ce te referi cand spui " ia-ti inselat". Daca te referi la doua relatii in acelasi timp...atunci nu, nu am inselat. Daca te referi la flirt ca si conversatie usoara cu aluzii de dragoste & sex, atunci da, pot spune ca am inselat, putin cam mult...blushing. Dar tu? De cate ori ai inselat?thinking

| clawss a răspuns:

Pot spune ca nu am inselat pe nici unul, dar reletiile serioase nu fost multe deoarece nu mi-a permis varsta!

| sHock a răspuns:

Hai sa 'ti spun sincertongue
La 2 baieti am tinut cu adevarat si nu i'am putut insela pentru ca tineam preeaaa mult la ei...
Iar pe restul nu pot sa zic ca i'am inselat dar nici nu am putut sta numa' cu ei...adica nah.ma inteleg tutongue
te:*

| razispeed explică:

Vad ca unele dintre voi ziceti ca nu ati inselat nici o data, ciudat, pentru ca absolult toate fetele cu care am stat de vorba mi au zis ca au inselat aproape toti baieti cu, care au avut o relatie cat de cat decenta, poate intalnesc eu in viata numai persoane care nu merita asta, cat despre mine am inselat doar o data o singura fata, dar nu am fost mandru de fapta mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti unul dintre fostii mei prieteni? daca da, Eu nu am inselat niciodata pe nimeni! ma jur laughing
Daca nu, atunci eu una recunosc ca am inselat, din razbunare, din plictiseala, din monotonie... niciodata nu am fost prinsa si sunt tot de parere ca baietii nsala mai mult...

Mult succes big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patru mau lasat balta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai in zilele noastre cine mai ii fidela/fidel ...cred ca ati innebunit sa fiti fideli mai lasati-ma cu fidelitatea voastralaughinglaughingrolling on the floor