| DAAAAAAAAAA a întrebat:

Care a fost cea mai romantica sau cea mai frumoasa surpriza facute de iubitul/iubita voastra?batting eyelashes love struck
Cea mai frumoasa amintire primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Păi hai să îți repostez cum mi-am cunoscut partenera poate e special.

Mi-am cunoscut partenera din intamplare pe hi5 am vazut un comentariu ridicol dat de un prieten al meu si am comentat si eu spunandu-i ca nu e adevarat ce a spus respectivul apoi am mai vb cu ea prin chat-ul de pe hi5 abia dupa vreo 2 saptmanani am bagat-o in seama. Chiar nu vroiam nimic de la ea pur si simplu sa fim amici. Am hotarat sa o scot afara sa o cunosc si i-am zis la misto, hai sa iesim la o cina romantica in doi pe malul unei ape. Zis si facut am iesit afara, si am dus-o la o cina romantica pe malul unei ape intr-o seara cu cer instelat :X... e aa ramas surprinsa de absolut tot. Am dus-o acasa, era inca in stare de soc cum s-ar zice nu stia ce sa zica si ce sa faca. Am mai iesit apoi dupa 3-4 zile, in care am vb mai mult la telefon, eu fiind plecat din oras. Am iesit ne-am plimbat nu i-am zis nimic ca vreau sa fiu cu ea sau ceva pana aproape de sfarsit sa o duc acasa m-am oprit intr-un parc, am pus o melodie de dragoste si am dansat cu ea, si atunci i-am spus ca o plac si daca vrea sa fie cu mine.
Nu mi-a zis nimic atunci am dus-o acasa, si la scara am sarutat-o eu am intors spatele si am plecat, apoi am primit mesaj de la ea ca s-a indragostit de mine. Si am ramas impreuna pana in ziua de azi ( 3 ani de zile )
La 6 luni i-am daruit un lantisor cu 3 pandantive, bagat intr-un cufar, si cufarul intr-o cutie mare cu nisip laughing. Cele 3 pandantive erau, un peste, o stea si o inima, ceea ce semnifica ca i-am daruit inima mea intr-o seara cu cer instelat pe marginea unui lac.
Apoi la 2 ani am cerut-o de sotie blushing... punand inelul intr-un ou kinder pe care l-am desfacut cu grija si am scos jucaria si am pus inelul. A fost un soc blushing.
Asta e povestea mea de dragoste!

Acum legat de fata perfecta eu tocmai am gasit-o, o fata destepata cu capul pe umeri deschisa la discutie, iubitoare, ascultatoare, sincera! Fizic este o tipa slabuta, inalta 1.75, cu craci misto laughing, este frumoasa mea :X.
Continuare? pai sa vedem... mai avem de trait nu? Inca suntem impreuna si o sa fim mereu. Orice ar fi eu o iubesc si ea ma iubeste, mai mult de atat ce as mai putea spune?

| DAAAAAAAAAA explică (pentru Azµre):

Wow! Asta Da poveste!love struck

| Azµre a răspuns (pentru DAAAAAAAAAA):

Mulțumesc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Azµre):

Bună!
Frumoasă poveste de dragoste ai mai trăit!
Te pup!

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Cea mai frumoasa surpriza pe care mi-a facut-o fostul meu prieten a fost atunci ziua in care mi-a spus primul te iubesc spus din suflet.Pentru mine a contat cel mai mult si atunci am zambit pentru prima oara cu adevarat.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Era atunci cand iubita mea mi-a facut o surpriza de ziua mea si mi-a luat bilete la un film 3D, apoi am iesit la cina si in final am mers la munte 2 saptamani.