| adrianajollie a întrebat:

Care a fost cel mai frumos sarut si cu cine? Povestiti, povesiti!
fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

@thereforyou dumneavoastra ar trebui sa beti 3l de apa cu lamaie ca sa va treaca greturilewinking uita-te ma in oglinda mai intai,i-a gandeste tu nu crezi ca te cam lauzi, vai intelectualule tu ce sa-ti zic, bai daca nu ati vazut avem un nou Enstein.ma lasioh go on prapaditule, crezi ca daca ne dai stupid si te contrazici ca prostul impresionezi pe cineva? Nu dai dovada decat ca esti mai prejos decat cei de care te ei, nu mia revin cu alte raspunsuri insa iti dau un sfat mai usor cu tupeul asta ca sa nu fii nevoit sa-ti faci alt contwinking

24 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cel mai frumos sarut nu exista la mine, caci de fiecare data cand sarut persoana iubita, acel sarut devine cel mai frumos...

| thereforyou a răspuns:

In viata sunt probleme mai grave decat asta.

| thereforyou a răspuns:

Plus ca-mi vine sa vomit cand citesc raspunsul lui @forever4you.

| thereforyou a răspuns:

Nu-mi vine sa vomit cand e vorba de un sarut, imi vine sa vomit citind raspunsul ei cu povestea p.lii, plictisitoare, interesanta pe care ea vrea sa o faca publica, ca fiind una extraordinara.

| thereforyou a răspuns:

Rectific, imi vine sa vomit de la majoritatea raspunsurilor.

| thereforyou a răspuns:

De exemplu il ai de partea ta pe Optimu7. Citeste-i intrebarile, toate intrebarile lui sunt legate de penisul lui, " Am facut sex cu o fata fara prezervativ. Simteam cum pielea de pe penis mi se tragea" + "Cat de mare tb sa aiba penisul un baiat de 22 de ani?" + "Cand eram in clasa a 5 eram pe la o prietena mai mica decat mine cu 3 ani. Penisul imi era in erectie si m-am urcat pe ea si m-am frecat de ea." + multe alte intrebari idioate.

| thereforyou a răspuns:

Cum as putea eu sa ma cert cu tine, care nici numele lui Einstein nu esti in stare sa-l tastezi?

| pink10 a răspuns:

Primul meu sarut a fost cu baiatul de care eram indragostita :X A fost foarte frumos :X Si acum imi aduc aminte, parca nu a trecut un an jumate' de atunci :X De la primul sarut am ramas impreuna si imi fiecare zi primesc sarutari unice, care mereu ma fac sa ma simt cea mai fericita fata din lume blushing

| forever4you a răspuns:

Pentru mine cel mai frumos sarut a fost primul meu sarutlaughing

Eram cu iubitul meu(primul) afara cu niste prieteni si el a venit spre mine si m-a luat de gat s-a apropiat de mine si cu calm si rabdare si-a apropiat buzele de ale mele si ne-m-a sarutat un timp dupa care m-a luat in brate si am stat imbratisati, dupa cateva saptamani de relatie ne-am despartiti si dupa 4-5 luni ne-am impacat adica ieritongue si ieri am avut din nou un sarut frumos, dulce, plin de iubirelove struck love struck deci eu nu stiu ce faceai tu pe la 18:30 dar eu eram in culmea fericiri...si normal ca ne-am impacat ieri si acum suntem impreunahee hee

Te pupkiss

| forever4you a răspuns:

@thereforyou fiinta fenomenala mi se fleoscaiewinking

Cap de tinicheahappy

| forever4you a răspuns:

Bine ca stii tu desteptuletongue

| adrianajollie explică:

Lol! ce lume idioata!
Bai there4u nu poti a ignori pur si simplu intrebarea si sa taci in *** ca deja ai scos pe toata lumea din sarite?
care`i problema ta daca ele sunt la varsta adolescentei? care`i problema ta ca fac lucrurile absolut normale pentru varsta asta? care`i problema ta a ele sunt fericite sau nu? mai frate daca tu n ai trecut pn asta sau nu mai treci sau n ai simtit nimic cand ai facut o stai acolo in banca ta, macar nu mai deschide gura... oricum vbesti sa nu adormi nu vezi?
ajung la concluzia ca ai probleme psihice si fara nicio chestie iti spun ca e bine ca din cand in cand sa faci un control...

| adrianajollie explică:

Ok daca asta consideri tu te las in prostia ta ca nu te poti contrazice cu un nebun, dar iti dau un sfat pe viitor, cand 10 oameni iti spun ca esti beat, pai du`te, frate la culcare ca poate au dreptatewinking. Pana la urma cel destept cedeaza.ok cum crezi tu dar daca eram asa proasta si cum mi ai mai zis tu acolo nu aveam atata lume de partea mea. oricum fiecare cu opinia lui. si am sustinut asta si nu am fost singura, poate ti ai dat seama dar ma rog... haide ramai acolo si injura ma, injura ne... problema tawinking

| CristinaElena96 a răspuns:

Thereforyou daca iti venea sa vomiti nu mai trebuia sa citesti totstraight face
sfatul meu: sa ai o punga pregatita langa tine intodeaunalaughing

| ShakeIt a răspuns:

Doamne dar cati ani ai, there 4 u? Sarutul e ceva absolut normal mai ales daca iubesti...
Si stiu ca sunt probleme mai importante dar cu ce te incurca daca am postat intrebarea asta pe TPU? poti s o ignori.
Si nu inteleg de ce iti vine sa vomiti thinking dar ma rog happy fiecare cu ale luilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Optimus7 a răspuns:

Cel mai frumos sarut al meu a fost de Craciun cu actuala iubita (Selena). Eram impreuna dar niciodata nu ne-am sarutat. Stateam si impodobeam bradul. Incepuse melodia "Bryan Adams - Christmas Time" si noi 2 puneam steluta din varful bradului. Dupa ce am pus-o ne-am uitat in ochi cateva secunde si la zamebetele de pe fetele noastre ne-am prins de maini si ne-am apropiat usor si ne-am atins buzele. Ne-am luat in brate si am inceput sa ne sarutam.

| Optimus7 a răspuns:

Thereforyou cred ca e gay sau animal sau extraterestru. Mai exista o varianta sa ai vreo 10 ani.

| ellalove a răspuns:

Cel mai frumos sarut al meu a fost primul sarut.de la primul meu prieten.Sincer nici nu ma asteptam sa se intample.Sa intamplat intr-o seara in parc.cand m-am dus cu o prietena sa se intalneasca cu iubitul ei...si iubitul ei a mai venit cu inca un baiat.da fara sa stim noi ceva.si dupa ce se apropia sa plecam.prietena mea si iubitul ei sau dus mai incolo.si baiatu asta m-a luat pe mine.ca sunt simpatica foc ca nu stiu ce.si m-a intrebat daca stau cu cineva si sa-i dau nr meu de tel.i l-am dat si dupa aia tot imi zicea sa stau pe banca.da eu lasa ca stau bine si in picioare si numai asa am tinuto.pana cand s-a ridicat el.si face el.stai asteapta si pe mine ca nu musc.si face ca da-mi si mie guritalove struck si eu i-am spus ca nulaughing.si nu stiu cum a venit la mine mi-a dat parul la o parte.atunci avand parul mare.si m-a pupat de 2 ori pe obraz si dupa aia a urmat sarutulove struck.a fost ceva asa de frumos jurlove struck.ce simteam eu in suflet cred ca nu a simtit nimenilove struck.si apoi am stat impreuna o luna.si ne-am despartit.si pacat ca azi numai tinem legatura din mai multe faze.aiurea si uneori unele lucruri ma fac sa regret ca l-am cunoscutsad

| Skylar a răspuns:

Cu cainele!

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Cu cel mai bun prieten al meubatting eyelashes
primul meu sarutbatting eyelashes
mi-e rusine sa-ti povestesc

| danycosty a răspuns:

@thereforyou esti foooarte prost serios.Esti cam enervant! Cred ca mai mult de 10 ani nu ai.Nici nu te gandesti ce zici.Vai de tinelaughing.Mai te faci de ras!laughing

| AnonimD a răspuns:

Saruturile nu se spun...

| love_2815 a răspuns:

Primul sarut a fost cel mai frumos pentru ca a fost de la persoana pe care o iubesc cu siguranta daca o sa mai stau cu el o sa am saruturi si mai frumoase el e o persoana extraordinara dar iubeste pe alta fata daca o sa am norocul sa ma iubeasca si pe mine candva cu siguranta fiecare sarut al lui va fi mai frumos decat cel de dinainte