| rainb0o0w_9259 a întrebat:

Care au mai mult noroc in dragoste, fetele plinute sau cele slabe?

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Intrebarea asta naste mereu controverse: cele slabe sustin ca ele, cele grasute zic ca ele etc...

Eu cred ca nici una, nici alta din categoriile astea!hee hee

Dragostea apare indiferent de numarul de kilograme!

Doar atractia face exceptia asta grosolana!

Conteaza personalitatea!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cele plinute sunt mult mai jucause in pat, si ca sa consume calorii! dar si celelalte, daca nu sunt sclifosite, etc.

| nobody_9468 a răspuns:

Au noroc in dragoste alea norocoaselaughing. Nu depinde de fizic, ci de soartawinking.

Bafta.

| VodkaCoca a răspuns:

Nu e vorba de plina, slabe, s'au schelete laughing, e vorba cum gandeste cum se comporta, fiecare e dragut in felu lui, fiecare are calitatile si defectele sale.
Degeaba una e mai plinuta forme bine conturate daca e proasta de bubuie cand deschide gura o iei la fuga, si asa si invers. tongue

| Miha a răspuns:

Dupa parerea mea asa e baieti se uita dupa aspect, dar gasesti acel baiata care sa te iubeasca te asigur eu ca nu se mai uita dupa aspect

| cristina a răspuns:

Niciunele
toate suntem la fel de ghinioniste
niciun baiat nu merita nimic
punctwinking

| darkgirl_9581 a răspuns:

Au noroc cele care au ceva in cap. Ce conteaza daca esti grasa sau slaba daca esti TUTA, iar daca baiatul e destept te iubeste asa cum esti indiferent de cum arati. Stii, uneori conteaza mai mult personalitatea inteligenta caracterul unei persoane decat felul in care arata. Tu esti doar complexata cel mai probabil si iti este un pic frica stai linistita esti frumoasa in felul tau curcubeule...>big grin

| Hata a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred ca fetele un pic mai plinute sunt mai atragatoare...

| wdsasd a răspuns:

Alea care au ceva in cap...

| deea4u a răspuns:

Pai dupa parerea mea asa la prima vedere baiatul se uita la un aspect fizic frumos adica cele mai slabut.eu sut foarte putin plinuta in sensul ca am cativa "colacei" dar cel mai mt conteaza ce ai in capwinking funda?big grin pls

| alee_băă a răspuns:

Unii baieti is bat joc de fete adica, daca suntem slabe ai ca suntem urate si suntem cat un bat dac suntem grase suntem sumo deci nu inteleg ce vreti de la noi?!sad

| cristi_8798 a răspuns:

Sincer pentru mine nu ar conta atata timp cat persoana de langa mine m-ar iubi si ar fi sincera cu mine!

| Andy95 a răspuns:

Eu cred ca daca un baiat iubeste o fata o iubeste asa cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa fii cu una nici plina, plina pentru ca exista riscul unui miros de peste oceanic dupa o partida de amor dar nici cu una slaba slaba incit sa te impiedici noaptea de dimbul care se formeaza jos la ele.Cit despre noroc, fiecare cu a lui.In cazul in care esti casatorit este o vreme cind e slabuta si numai buna dar cu timpul mai sint nasteri, mai este cite o boala care le fac sa se mai ingrase un pic.

| Someone_9716 a răspuns:

Nu cred ca conteaza atat de mult fizicu daca esti iubita happy.

| Oha a răspuns:

Clarrr cele mai atragatoare sunt cele slabe Eu sunt un pic mai plinutza si am vazut ca fostii mei iubitzi m-au cam inselat cu fete slabe Acum sunt in stare sa fac orice pentru a fi slaba Sunt foarte complexata ca sunt plinuta si ma gandesc ca daca nu o sa imi gasesc dragostea mi-as dori sa imi schimb sexul.