| KittyDeea a întrebat:

Credeti ca fetele plinute au un dezavantaj in fata celor slabe? Si daca da, de ce?

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Nu pot spune ca au un dezavantaj. au un dezavantaj atat de mare cat au si cele slabe in fata celor plinute happy tot depinde de gusturile baiatului. unora le plac cele slabute din anumite motive iar altora le plac cele mai plinute din anumite motive. dar nu se poate diferii un dezavantaj neaparat pentru ca nu are absolut nicio legatura cu respectiva fata, fie ea slabuta sau plinuta. are legatura doar cu gusturile baiatului. aici daca ne referim stric la aspectul fizic. pentru ca cel mai important este aspectul interior, si aceea frumusete interioara. este cea mai de pret si este singura care nu se schimba happy