| TheWalker11 a întrebat:

Care credeti ca e diferenta potrivita dintre o fata si un baiat?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferenta e ca unul are penis si alta are vagin+sani+parcheaza aiurea

| RAY a răspuns:

O fata are tot ce vrea doar daca isi valorifica vaginul, barbatul trebuie sa munceasca din greu ca sa reuseasca in viata, o fata are tot ce vrea in viata fara efort

| mihai69 a răspuns:

Nu știu, dar cică diferența intră-năuntru.

| LoveSleep a răspuns:

Băieții nu plâng când iau păduchi.

| HazelEyes77 a răspuns:

Diferenta de varsta sau la ce te referi? Nu cred ca dragostea tine cont de varsta cand apare dar totusi sa nu fie ceva gen Columbeanu -Monica Gabor -aici nu vorbim de sentimente ci de interes material. Nici fata sa aiba 14-15 ani si el 27-30 de ani ca devine caz penal. In cazul asta ar fi ideal ca diferenta sa nu fie mai mare de 3-4 ani. Sau poate te referi la altceva n avem de unde sa stim daca nu esti mai explicit.

| UtilizatorNeidentificat30 a răspuns:

Pl si pzd laughing)