| AlexaEly97 a întrebat:

Credeti ca o relatie intre o fata de 15 si un baiat de 25 e potrivita?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nu se poate, deja vorbim de pedofilie! De imoralitate și depravare!
Caută-ți unul de vârsta ta!
Cum ar fi eu la 25 de ani să mă dau la tine? e imoral ceea ce face.

9 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Crezi ca o relatie intre o fata de 5 ani si un baiat de 15 e potrivita? :d

| NoLiesJustLove a răspuns:

E cam mare diferenta, parerea mea.dar daca se iubesc....stii cum se zice dragostea nu are varsta.

| IngerCazator a răspuns:

Daca va iubiti varsta nu conteaza! Eu am 14 ani si prietenul meu are 19... Mie mi-au zis foarte multi ca este mare diferenta dar eu nu i-am ascultat! Deci daca tu ili iubesti si el te iubeste pe tine varsta nu conteaza. Ascultati inima! :*

| IngerCazator a răspuns:

Si apropo totusi sa fii atenta! Bafta happy

| bogdiy a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat da.dar daca ii sa o luam asa "stintific" sa zicem nu prea ii potrivita

| AmxMod a răspuns:

NU, in niciun caz, baiatul este prea mare. cine stie ce vrea baiatul de fata, baiatul poate vrea doar sa faceti..., si dupa aia poate sa se desparte de fata, parerea mea, oricum bafta

| xLollo a răspuns:

Daca fata are 15 ani iar baiatul 25 atunci baiatul se incadreaza in categoria "pedofil".Si DA eu sunt inpotriva, diferenta e prea mare si daca se va ajunge la o eventuala casatorie varsta conteaza "cand ea vrea, el nu mai poate" sti cum se spune.

| AndreeaMw a răspuns:

Absolut nu! Eu zic ca te complici foarte mult fiind cu un baiat care e mult mai mare de cat tine, el la varsta asta s-ar putea casatorii iar tu esti inca o copila, la 15 ani..ai viitorul in fata. Daca exista o relatie de acest gen cu siguranta nu va dura. Asta e parerea mea, acum nu stiu, depide de situatie dar. cam greu.

| R3dHair a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca daca voi va potriviti(In cazul in care este vorba despre tine si un baiat) iar baiatul respectiv nu are nimic impotriva ca tu ai 15 ani si ca este o diferenta mare intre voi nu are ce sa nu fie nepotrivit..Acum nu stiu daca parintii tai sunt de acord.dar ma rog nu intru in amnunte pentru ca nu mi-ai cerut asta. Funda?:X