| frate a întrebat:

Care e cea mai tare replica de agatat cu care ai fost agatata(doar pentru fete)?

4 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Deci sincer eu nu acord atentie replicilor de agatat. Nu imi plac smecheriile si toate chestiile superficiale. Imi place cand o persoana imi zice "Ce bine iti sta parul. Sau imi plac hainele tale. Sau sa faca comparatia dintre mine si alta fata, si sa zica ca decat fata aceea mai bine eu. Sunt multe fete ca mine, care nu suporta golaniile si panaramele de replici.

| mariaw a răspuns:

Exista o singura replica de agatat: "Buna. Ce faci?". Restul sunt prostii(dupa cum bine stiu si baietii)

| ellabutterfly a răspuns:

Pai mi-a pupat mana, adica nu il cunosteam si a venit brusc la mine si mi-a pupat mana si mi-a zis : "te vreau" rolling on the floor nu pun botu` la replici de agatat decat daca imi place tipu`. Poate sa imi zica orice, daca nu imi place, nu imi place.winking

Mi s-a mai adresat o replica la care fac alergie laughing "Blondo, facem un sandvis? smug " rolling on the floor)
urasc grosolaniile de genul chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"daca ai fi un hamburger, sigur te'ai numi McGorgeous"...eram la mec (scuze de reclama) si na... a functionat laughing