| Clever a întrebat:

Care este cea mai amuzanta replica pentru agatat fete?

Răspuns Câştigător
| Roz a răspuns:

Am vrajeala necesara pentru orce domnisoara
Nu te tine sa te`ndragostesti de mine
Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta! "
Vata de zahar? NU…Sirop de capsuni? NU…Ciocolata? NU…Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine! "
Vrei sa conduci lumea alaturi de mine? "
Unde ai umblat toata viata mea? "

» " Sunt un hot si am sa iti fur inima! "

10 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

"Te-ai **** frumoas-o?"

| bOse a răspuns:

"Te-ai **** frumoas-o?"

| Ponk a răspuns:

Ce face o fata asa urata intr-un loc asa frumos? aaaa
scuze le-am incurcat (exact asa zici)
Ce face o fata asa frumoasa intr-un loc sa urat?laughing da o funda

| c8ilu a răspuns:

"Eşti frumoasă ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi. Toate sufletele mele bate pentru tu şi noi" (dedicaţia unui manelist iubitei lui);
"Mi-ai furat inima, dar nu-i nimic, mai am alta-n frigider, acasă";
"Ce câine drăguţ! Ce număr de telefon are?";
"Mişto fusta. Pot să ţi-o iau eu?";
"Woaaaaaaawww! Ăştia sunt reali?";
"Eu nu sunt aşa de înalt, dar acum stau pe portofelul meu!". :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Esti foarte frumoasa. Da ai dreptate nu te uita la unu ca minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau...mai trec odata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau...mai trec odata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau...mai trec odata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau...mai trec odata?laughing

| LiviShor a răspuns:

Buna, am auzit ca-ti place sus pe bar!