| DARLINGx a întrebat:

Care e cel mai frumos cadou să-i fac unei fete?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofi cu toc

| aditimus a răspuns:

Daca iti place de ea si ai peste 18 ani, cere-i mana.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă cadou? Ceva cu care transmiți un sentiment. Dă exemplu de cadou frumos. Va fi pentru ea la fel de frumos? Cel mai frumos din punctul ei de vedere nu avem cum să știm.

| Brizbriz a răspuns:

Un costum de latex pentru ea
si un bici impletit cu... dragoste, sa puna pe tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas și o ciocolata

| MihaiSpeedster a răspuns:

Pai depinde. Cati ani are, cu ce ocazie, ce relatie are cu tine, samd.

| ionur a răspuns:

Sa ieșiți în parc și săi cumperi unt cu arahide și cafea cu ciocolata neagra 99% și sa vă plimbați și cam atâta

| SelenaTpu a răspuns:

Depinde ce ii place ei.
Ai putea pune ceva de aur, dar sunt și fete cărora nu le place să poate astfel de accesorii

| Gândesclarece a răspuns:

Sex de dimineață

| cesaicumpar a răspuns:

Salutare! Depinde de varsta fetei. Poti vedea pe site-ul https://cesaicumpar.ro/ zeci de idei de cadouri. Vezi daca iti place ceva de acolo happy

| H4pPy a răspuns:

Ba tu chiar ala esti