| Alexus123456789 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos cadou pe care l-ati oferit unei fete?

12 răspunsuri:
| papuciirupti a răspuns:

Un numar happy, a fost foarte multumita!

| Claudiu1905 a răspuns:

Un lantisor din argint, industrial, se pune? big grin

| Mihaelablabla a răspuns:

Prietenul meu mi-a luat echipament Barcelona si un inel big grin

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Echipament barcelona? Adica ti-a luat o mingie cu care sa se joace el pana la urma, nu?

| TCosminn a răspuns (pentru Violleta2022):

Mingea nu face parte din echipament. Probabil se referea doar la tricou si pantaloni, scurti sa fie.

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu, mi-a luat doua tricouri si doua perechi de pantaloni scurti cu echipa. Si daca imi lua o minge era la fel de bine, ne jucam impreuna laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru TCosminn):

Proasta inspiratie, sa cumperi echipament de fotbalist unei fete!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihaelablabla):

Cum ma, el ti-a luat un echipament de fotbalist tie, ca sa-l poarte el? Proasta inspiratie!
Asta-i ca-n faza astora de pe aici, cand a fost ziua femeii, sotul i-a facut cadou sotiei, o masina de tuns iarba, ca tot aveau nevoie laughing
sau altul i-a cumparat roti noi la masina care o foloseau amandoi.

| Mihaelablabla a răspuns (pentru Violleta2022):

Te-ai gandit mult, nu-i asa?

| TCosminn a răspuns (pentru Violleta2022):

Barcelona are echipa si de fete. Oricum eu zic ca e bine echipament de fotbalist si nu de portar, atunci era grava interpretarea. Ma surprinde combinatia mai mult, echipament si inel?!

| roberto2007 a răspuns:

Un dildau

| Medusa a răspuns:

O bijuterie: cercei, lanț, brățară (să fie de vreo 50 lei).☺