| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

O idee pentru cadou unei fete, pe 25 e si ziua ei si Craciunul, deci ceva frumos.

2 răspunsuri:
| Anonima00000000 a răspuns:

Bratara din argint personalizata cu poza voastra.
Lantisor din argint sau aur (depinde de buget) numele sau cu initiala numelui ei
O bratara sau lantisor tot asa din argint sau aur cu o jumatate de inima cu initiala numelui tau pe care il dai ei si la tine cealalta parte cu initiala numelui ei
Un urs super mare. Ii fain doar daca ii mare daca ii micut mai bine nu ii lua ca pare ieftin
Un buchet cu trandariri. Daca sti culoarea ei preferata ar fi fain sa o iei pe acea culoare + cv ciocolata cu visine sau cv de genu
Tricouri personalizate pe care sa scrie cv dragut.
Poti sa o inviti la o cina la un restaurant si sa ii iei un singur fir de trandarir rosu
O chemi la film+flori si ciocolata

| tezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

I-ai un ursulet sunt acuma de aia speciali pentru sarbatori si un buchet de trandafiri si dail intr-un mod romantic poate un sarut apoi cadoul vezi tu
Funda?:*