| vibe_9780 a întrebat:

Care e diferenta dintre sex oral si cel anal?

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Sex oral - acel tip de sex în care organele sexuale sunt excitate cu gura.
sex anal - tip de contact sexual în care organul genital bărbătesc (penisul) penetrează anusul.
funda?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Oral e cand suge penisul si anal cand i-o baga prin anus.

| CoquineNoire a răspuns:

Dar de google ai auzit?

| AnaisC a răspuns:

Oral e prin gura anal e prin cur:|cati ani ai, baiatu'?/:)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| IonutBest a răspuns:

Sex oral este atuci cand i-o subi iar anal cand ti-o da in anus (cur)

| H4cK3r a răspuns:

Culoarea lubrifiantului natural

| noneee a răspuns:

Diferetza e partea corpului cu care se face actulrolling on the floor))

| Andrei10_8749 a răspuns:

Intreab-o pe mama ta...

| Flory_2183 a răspuns:

Sexul oral (dragoste in gura) si sexul anal(dragoste in cur)

| vibe_9780 explică:

Am 11 ani... si eram curios

| biohazard12 a răspuns:

Pai sexu oral e atunci cand se lucreaza cu gura, iar sexu anal e atunci cand se lucreaza cu spatele