| MaDuTzA_9669 a întrebat:

Care este diferenta intre sex oral si anal?

14 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dar diferenţa dintre tine şi elasexygagica care este? Vrei să-ţi zic eu? Deşi punea întrebări idioate era mai informată ca tine.

pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fato la 15 ani mi-ar fi rusine sa intreb asa ceva! chiar nu ai alte ocupatii? maine poimaine vii si ne intrebi ca te-ai masturbat cu coada de matura si ne intrebi daca mai esti virgina.

| Sara2 a răspuns:

Oralu se baga in gura, analu se baga in c.r, scuze da asta e adevaru

| Gabi_6377 a răspuns:

Parerea mea e ca amandoua pun femeia intr-o pozitie inferioara barbatului.Multe cupluri fac aceste lucruri, dar nu le spun, de rusine.Sexul oral e mai comod pentru femeie si deloc dureros, in timp ce sxul anal e scarbos, probabil ca iti inchipui de ce(doar pe acolo iese pupu)si mai e si dureros.Acum depinde de tine de care vrei, ca e corpul tau.Ambele nu au avantaje pentru femei, doar pentru satisfacerea barbatului.

| Dramaa a răspuns:

Am mai raspuns o data si o repet destul de direct dar la obiect happy Sexul oral este atunci cand o iei in gura si sexul anal cand o iei in cur

| Biia a răspuns:

Pai, sexul oral este cel facut cu gura, iar cel anal este cel in care penisul se introduce in anus...
Take care!kiss

| AlexT94 a răspuns:

Unu e pe cur altu e pe celalalt cur laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oralul se face cu gura, limba; analul se face in fund folosindu-se organe genitale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexu' oral se face la oră, iar ăla anal e mai grav, deci o dată pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing rolling on the floor luchass esti bun laughing meriti fundita laughing serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei invata mai incolo

| warcraft a răspuns:

Pai depinde la sexul oral se foloseste gura pentru a satisface pe cineva iar la cel anal partea dorsala

| naprazzznic a răspuns:

Sex-ul e doar o fantezie de-a ta care nu prea o poti descoperii deoarece esti prea urata pentru criza care n conduce. iar oralu il vei da la bac cand descoperii din nou ca nu ai nimic in cap decat doar intrebari foarte lente!

| naprazzznic a răspuns:

Sex-ul e doar o fantezie de-a ta care nu prea o poti descoperii deoarece esti prea urata pentru criza care n conduce. iar oralu il vei da la bac cand descoperii din nou ca nu ai nimic in cap decat doar intrebari foarte lente!