| TheLordinho a întrebat:

Care e mărimea minimă a organului genital masculin pentru a putea satisface o femeie?

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De lunga, poa'sa fie cat de groasa...numa' scurta sa nu fie prea subtire.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți să ai și 3, dacă nu știi ce să faci cu ele degeaba le ai.

| Simpatic a răspuns:

20cm records

dupa principiul nu conteaza cat de lung am parul

nu conteaza marimea cat conteaza istetimea, degeaba e mare daca nu e si tare
si degeaba e lunga daca posesorul nu stie sa o utilizezewinking

eu sunt in targetul celor de la parazitii totusiwinking

| RAY a răspuns:

Gândește realistic, incepem cu inceputul, omul este o ființă vizuala, 80% din singuri e folosit modul vizual,cum se crează atracție? Aspectul fizic,nu contează caracterul,banii,mărimea, contează doar fizicul, de ce? Așa a evoluat viata, genele bune se reproduc, nu vreau sa intru in eugenism, dar cei drept ne plac cei frumoși

| mihai69 a răspuns:

Contează mai ales geosimea, dar și talentul de a-l folosi.
Și nu uita: cel mai erogen organ al femeilor este creierul!

| RAY a răspuns (pentru mihai69):

Degeaba ai groasa dacă nu emiti atracție fizică