| Anonim_7591 a întrebat:

Care e reteta pentru un sarut reusit?tongue[fundita]

Răspuns Câştigător
| deejay_3315 a răspuns:

Renunta la a te gandi la cum ar trebui s-o faci, evita sa te concentrezi excesiv asupra gasirii celei mai bune tehnici de sarut cu care sa-ti impresionezi partenerul/a si nu-ti face probleme legate de ce ar putea crede acesta/aceasta despre tine Nu exista nicio reteta scrisa despre cum ar trebui sa procedezi cand te afli in "pericol" de a fi sarutat/a, inima ta este singura in masura sa-ti spuna ce sa faci... Cel mai important este sa traiesti momentul si sa te bucuri de el tongue Multumesc

3 răspunsuri:
| habibi2012 a răspuns:

Pasiune si iubirea

| Username89365328652398562395 a răspuns:

Mergi la el cu inima TOT la ellaughing si-i bagi linba-n gura ce e greu nu exista reteta
funda?

| CatalinAlex a răspuns:

Nu cred ca exista un secret...conteaza sa fie din inima sa sa te simti bine cand saruti persoana respectiva...cu cat te chinui mai mult si te gandesti cum sa faci sa fie bine cu atat o sa fie mai rece si mai neplacut acel sarut