| Andreea.:) a întrebat:

Funda.
pot verifica daca cineva mi-a dat invizibil.
adica in afara de site'uri care arata daca cineva e online sau nu.
daca da unde si cum pot verifica?
funda. mersi.love struck
[adica daca x i-a dat lu y invizibil. sper ca ati inteles ce am vrut sa spun.]

3 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Da sigur! uita-te aici http://www.imvisible.ro/ scrii idul si ati aarata statusul poti downloada chiar si avatarul si poti evacua o persoana din mes pentru un anumit timp... ps pana se relogeaza;))...
Oricum succes!

| RimePeHartie a răspuns:

Pai pe siteuri iti arata daca e pe invizibil la toti, daca e online sau daca e offline... intra tot pe site si daca tie nu iti apare in lista si scrie pe site ca este online inseamna ca te'a dat pe invizibil daca zice ca e invizibil inseamna ca e la toata lista si daca e offline inseamna ca a iesit happy... sper ca te; a ajutat raspunsul meuu. Succes