| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai excitant mod si loc in care sa te masturbezi(ca baiat)?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu un prieten ai încercat?

| dannyel86 a răspuns:

Depinde ce-ti place sa vezi si ce anume produce excitatia, in cazul tau.
Pot fi filme de gen, poate iti place sa vezi pe viu pe altii facand nebunii.
Poate te excita lesbienele in actiune sau sexul in grup, de ce nu?
Poti, de asemenea, imparti, experienta masturbarii cu un alt baiat, ca sa nu o faci singurel.
E si asta o varianta.
Trebuie sa fii inventiv si sa incerci de toate, in limita posibilitatilor.
Daca te referi la locuri ciudate in care sa o faci (la inaltime, sub apa sau mai stiu eu unde), s-ar putea sa nu obtii rezultatul asteptat. happy

| August99 a răspuns:

Oare unde? ai 3 incercari

| GeorgeAdi a răspuns:

Daca esti de sex masculin si stii deja sa citesti, probabil ca te prapadesti de ras la ideea ca ti-ar trebui sfaturi in domeniu. In timp ce femeile incep sa se masturbeze spre 20, ba chiar spre 30 de ani, majoritatea barbatilor sunt deja versati la 12 sau 13 ani. lnsa si daca ti-ai daruit mii de orgasme pana acum, lasa zambetul superior deoparte.

Masturbatul la dus este foarte popular in randul celor foarte tineri, poate fiindca e singurul loc unde aveau, ca adolescenti, putina intimitate. Insa si daca locuiesti singur apa calda peste organele genitale, palmele sapunite lunecand peste penis te fac sa uiti problemele de la serviciu si sa nutresti ganduri mai placute.

| Romulus_Mihai_2000 a răspuns:

Cu galeata si cu sampon si gel de par