| ღAnonimaღ a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat cunoscut de voi?

22 răspunsuri:
| MoonLight a răspuns:

Empirelegacy este denumirea noua a serverului Empiremt2

| Pisoiul a răspuns:

Metin 2 hammer.

| LoveSroL a răspuns:

Modnyal^ ^

| pTheodora a răspuns:

Metin 2 Kingdom dragons e super tare si eu joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincera sa fiu m-am cam plictisit de metin2 straight face incearca totusi 4storywinking este la fel ca metin doar ca grafica este mult mai buna, ai mai multe puteri, faci lvl mai repede, poti sa iti iei diferite animale sa le calaresti, armele se pot face + pana la 25 love struck si daca ai bani poti sa iti iei o potiune care ti le salveaza de la distrugere atunci cand le plusezi si esueazawinking

| Nick2012 a răspuns:

Metin2 magic, maetin2 hammer, metin2 energy, metin2x, metin2 dark, new-metin3 metin2 calipso, metin2 terra
Ai de unde alege big grin
Fundă plzzzz puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat
| Dreacu a răspuns:

Cel mai tare server privat de metin este Extreme da nu mai merge e Off are la magazin otel +9 din otel +9 faci king1 din king1 king2 din king2 king3 pina la king 7 sau 8 are sabi de lvl 65 in sus la magazin da iti da la inceput o sabie cu 10 bonusuri pe ea aia de lvl 0 da la nimeni nu e rusine ca toti pana la lvl 65 au sabia asta de lvl 0 si poti sa bagi in ea 2 pietre pietrele pana la +9 nu-ti esueaza dar chestia e ca este cu hamachi da merita chiar daca e cu hamachi naspa ca e off crying. Funda happy?

| TheRealAnoyingOrange a răspuns:

Clujan metin2 :X:X:X to the be the best laughing))))))))))))))))))))))))))))))))
a fost cel mai smecher eram cel mai praf la nivel dar eram cel mai bun in dueluri eram sura magie neagra dintr-o magie rupeam tot

| BlEetT a răspuns:

Valmondial aragornhappy
cel mai smecher

| cristisoru09 a răspuns:

Cel mai tare metin e clar metin 2 mage.de ce? Pentru ca faci lv 250 in 12 ore dupa lv140 faci 3kkk in 10 minute si ai cele mai tari arme posibile

| euro2012 a răspuns (pentru cristisoru09):

Metin2tim este cel mai tare incearca si vezihappy

| florydumi a răspuns:

Metin2 Mania

| stoliniceanus a răspuns:

Metin 2 epic e cel mai tare meetin faci lv rapid iei armele de lv mare cu 0 yang e foarte tare

| Al3xANDRU672 a răspuns:

Sall.Epical Metin 2 este cel mai tare metin 2, ox in fiecare seara, itm le faci usor, banii, cresti repede. incearca-l!

| andrei0702 a răspuns:

Pai era Metin2Mage faceai in 7 ore lvl 250 iteme de lvl 250. La nivelu 100+ iti dadea cate 50/100kk pe monstru din cate stiu. Exista 2 motive! 1: S-a inchis 2:Se lucreaza la sv.Sv e 100% francez da sunt 98% numai romani laughing A da (.)Ti-l recomand.Dar asteapta pana se lucreaza la el.

| edicorneev a răspuns:

Incearca metin2fun are rate 1000% toate site:http://www.metin2fun.ro/ sau metin2 hammer este pvp dar e bun te sfatiuesc sa alegi sura, e cel mai bun si sa cresc la inteligenta...astea sunt parerile mele bft...

| G3org3Cristy a răspuns:

Încearcă metin3D sau metin2 Energy, nu vei regreta. Funda? :*

| Andrutzu_Andrei_1980 a răspuns:

Mt2 mage

| Butzi a răspuns:

Uite aici http://sonymt2.ro/sv/
Cel mai bun sv de metin2.

| serbualex a răspuns:

Sigur metin 2hammer eu joc si imi place foarte mult