| KYLSTOORM a întrebat:

Care este cel mai tare metin2 privat?

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

FunkyMt2 Mt2Gx EmpireMt2 Gl0balMT2 FinalMt2 ClujanMt2

Funde pls!
pE Toate am facut 99 cu GA sunt super marfa

| leutzu28 a răspuns (pentru claudiu123):

Esti super marfa eu ma joc un metin si in jum de ora faci 25 laughing glumeam se face in jum de ora lvl 80 euu in 3 ore am facut 125 si acum am 130 da l-am rupt pe unu de lvl 189 finca max e 255.

| Paul0563 a răspuns (pentru claudiu123):

Mie nu imi merge Mt2Gxcrying

| adelina0101123 a răspuns (pentru claudiu123):

Care e lv maxim?

Răspuns utilizator avertizat
| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns (pentru claudiu123):

Ador mt2gx:X

Răspuns utilizator avertizat
107 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Www.metin2 tim.ro

| MaryoSTARR a răspuns (pentru aaaa12345):

Ba mi-am facut cont dar by merge ee prafffffffffffffffff

| CostisiStan a răspuns (pentru aaaa12345):

Metin 2 tim e varza cresti greu de la 44

| alexandruvalcea a răspuns:

Forcegsmt2.com intra aici e sooooper cooooooooooooooooool

| killyou a răspuns:

Soulju2. e sv activ 24/24.ratele difera de la o zi la alta.azi 300% maine e 500%. peste 2 zile e 400%. lvl maxim este 125.ma gasesti cu numele killyou pe regatul albastru.am lvl 127

| EdyEdy999 a răspuns (pentru killyou):

LV MAX E 125 SI U AI 127?

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Io am jucat multe metin2 dar pot sa spun ca sunt tari urmatoarele:1.metin2united 2.metin2mondial 3.metin2gx 4.metin2fun

| UrbanNinja a răspuns:

Pai...incearca www.flamek.ro
E abia deschis sv1 iar GM-ii sunt de treaba rate 1000%
Dmg urias:42k cu nor otravitor :X
FUnda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shoox-Network e cel mai tare din lume eu joc de 2 zile si am lvl 98 la ala de armuri are otel+9 si dga+9 si dragon +9 etc. si multe sabii tari intra si tu sa vezi minunea metinului Shoox e tare nu mint eu ma joc mult asta ceau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu am jucat si am vazut multe metine la viata mea dar unele pentru cal exp trebuie sa dai bani dar pana acum flamekul mi s-a parut cel mai tare am facutlv 80 in 3 ore si o ora am stat de duel deci doau ore mai bine zis dar nu il incercati ca este blocat de GM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 mondial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 mucea si flocea.ro asta e cel mai tare happy

| Paul0563 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista

| Nick2012 a răspuns:

Incearca metin2gm iti da level 127 direct armuri evoluate arme evoluate cufere clar de luna tot ce vrei sau daca nu vrei metin2gm incearca antic metin2 e super daca vrei sa te ajut cu ceva pe antic ma cheama Black
Bafta big grin!

Răspuns utilizator avertizat
| Nyx a răspuns:

Uite aici servere de metin private si pvp si pvp-pvm, si pvm hard, toate pe https://metin2.md.

| Krush a răspuns:

Cel mai tare? Eu zic ca nu exista cel mai tare privat happy uite niste private: metin2epical, metin2hammer, metin2mania, metin2xs, metin2shadow...

| Qwertyuop2389 a răspuns:

Cel mai tare e hammermt2 iti da lvl 98 si la tiffiny gasesti de toate plus lvl 120

Răspuns utilizator avertizat
| nichy2012 a răspuns:

MAI nimeni nu a auzit de mt2 dinamik e super am facut lv 80 in 2 zile e super tare si acus isi face update asa ca eu zic ca asta e cel mai tare! big grin

| k2oor a răspuns:

Eu tias propune mt2 gx cresti repede lvl max este 127 e super eu zic sal joci
on 24/24

| Inghetata123 a răspuns:

Cel mai tare metin2 privat este Metin2 Mage eu am facut 250 in 2 ore e foarte tare!

| paulbosul2000 a răspuns:

Cel mai tare metin2privat este Metin2Lcs! Incercati-l si o sa vedeti :X

| fanmetin23 a răspuns:

Cel mai bun mt2 privat este LunaRis Mt2

| An0nymuSsS a răspuns:

Ba asculta aici MondialMt2 e regele Mt-urilor

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Mt2Gx:X e cel mai tare Metintongue

Răspuns utilizator avertizat
| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns (pentru dragonul2002):

Nu stau sa joc metine in engleza cel mai tare e Gx daca tie iti place altu nu comenta parerea mea ...la metin2Gx am facut 115 si am bagat aproape 200lei in elstraight face dupa mine.Cel mai prafff si cea mai mare porcarie e Unitedstraight face

| Catalin2002543 a răspuns:

Ba sunteti fraeri toti sa deschi hammermt2. teda de la lvl 93 cu arme legendare, etc de face un cu sckiluri p cu cal de 30 silvl 127 e smecher incercal

| Catalin2002543 a răspuns:

Cel mai smecher e hammermt2

| alex_8738 a răspuns:

Cel mai tare e metin2 hammer

| royaldestroy a răspuns:

Kaida mt2 frate... este cel mai tare sv din lume si nu poti rezista la el love struckx
Funda. :d
Daca vrei sa ma contactezi id mess : me.acidulat@yahoo.com